Тіньовий профіль EuroKraab

Главная » Тіньовий профіль EuroKraab

Тіньовий профіль EuroKraab | Компанія Fabrica-SteliТіньовий профіль EuroKraab — це дизайнерське рішення, яке допомагає об’єднати площині стін і стелі.

Завдяки такому методу на стіні залишається правильний, рівний тіньової зазор, що створює ефект «ширяючого» стелі — візуально створюється враження, ніби стеля ширяє в повітрі, абсолютно не торкаючись стін.

Не можна не відзначити, що профіль EuroKraab має ряд переваг при роботі з обробкою стін. Завдяки тіньовому зазору фінішна обробка стін (поклейка шпалер, фарбування та ін.) Може виконуватися вже після установки стелі. Це істотно спрощує і полегшує алгоритм послідовності при обробці, і дозволяє знизити ризики псування стін. Крім того, в подальшому, освіжати обробку на стінах значно простіше завдяки саме такому зазору.

Система EuroKraab дозволяє створювати рішення, які візуально не всі зможуть відрізнити від обробки гіпсокартоном. У зв’язку з цим виділяється ряд переваг профілю:

— ідеальна поверхня і естетичний зовнішній вигляд (всі елементи чітко злагоджено, виглядають гармонійно і ідеально гладко, рівномірно);

— ефективний захист від протікання (вся волога, що надійшла зверху збереться в центрі натягнутого полотна);

— відсутність тріщин в процесі експлуатації;

— безліч можливостей для дизайну стелі;

— висока швидкість і технологічність монтажу:

— чистота при виконання монтажних робіт в порівнянні з гіпсокартоном.