Профільна система Kraab

Главная » Профільна система Kraab

Профільна система | Компанія Fabrica-SteliПрофільна система Kraab третьої версії 3.0

Профільна система Kraab третьої версії 3.0 — це розробка вітчизняного виробника з України, вона дозволяє монтувати натяжні стелі, уникаючи щілин біля стін, що виключає необхідність використання декоративної заглушки (маскувальною стрічки) або звичайного плінтуса. За допомогою системи Краб 3.0 створюють ідеально рівне прилягання ПВХ плівки до стін без зазорів. По суті справи — це ті ж самі натяжні стелі але виглядають набагато акуратніше тому немає переходу між полотном і стелею.

Профіль вітчизняного виробника є алюмінієвою планку довжиною 2 м з двома пазами — для кріплення плівки і установки еластичного гумового шнура, який виконує функцію притискного елемента і забезпечує щільне прилягання натяжної полотна до стіни. Після монтажу натяжна стеля виглядає естетично, немає необхідності в додатковій фіксації маскувальною стрічки, яка не завжди по відтінку збігається з основним кольором ПВХ-полотна.

Крім профілю Крааб версії 3.0 ми виробляємо установку більш бюджетного профілю — EuroKRAAB (Еврокраб), він відрізняється наявністю щілини в 3 мм по всьому периметру стелі.